У Житомирі тариф на тепло зменшили на 4%

У середу, 10 лютого, члени виконавчого комітету Житомирської міської ради прийняли рішення зменшити тариф на тепло на 4%. 

«Як і обіцяв: коли Уряд знизив та зафіксував ціну на газ, — одразу зібрали виконком та корегували тариф на тепло. Зниження відбулося з 7.3 до 6.99 грн за кубометр (в тарифі це близько 4%). Учора в Києві ми підписали Меморандум. Дійсно, ціни на опалення не будуть зростати. Зрозуміло, що люди отримують більші платіжки ніж у минулому році, бо температурний режим зовсім різний, і лічильник рахує стільки, скільки будинок використав. Ми трошки зменшуємо тариф, і не збільшуємого його, як було прогнозовано ще на 10%», – зазначив міський голова Сергій Сухомлин.

Заступник міського голови Сергій Кондратюк додав, що порівняно із минулим роком, температура повітря знизилася на 3 градуси:

«За останніх 5 років це найхолодніша зима. Якщо в січні минулого року середня температура складала мінус 0, 8 градусів, то в цьому році мінус  2,2 градуса, на 3 градуси в середньому температура нижча. Тому отримавши платіжки, мешканці повинні розуміти, що вони будуть сплачувати фактично за отриману теплову енергію за січень».

Нагадаємо, ще в грудні 2020 року Житомирський виконком розглядав рішення про збільшення тарифу на теплопостачання в місті на 14%.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі тариф на тепло зменшили на 4%"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*