У Житомирі тривають перевірки громадського транспорту

Укртрансбезпека разом з патрульними розпочала у Житомирі комплекс профілактичних заходів «Перевізник зима – 2023». Перевірки громадського транспорту у місті триватимуть до кінця січня.

Станом на 13 січня, за інформацією Житомирської міської ради, у місті вже перевірено 68 транспортних засобів. Наразі на пасажирському автомобільному транспорті вже виявлено 15 порушень законодавства. Зокрема, патрульні зафіксували тріщину вітрового скла, тріщину диска колеса, відсутність в салоні транспортного засобу вогнегасника та медичної аптечки.

«Дані порушення суттєво впливають на безпеку перевезення пасажирів. Наполегливо закликаємо водіїв та перевізників дотримуватися законодавства та не наражати себе й інших учасників дорожнього руху на небезпеку»,

— зазначили в Укртрансбезпеці.

За результатами проведення перевірки на перевізників-порушників правоохоронці складуть відповідні акти. Після розгляду справи перевізників буде притягнуто до відповідальності згідно з нормами чинного законодавства.

Нагадаємо, що на початку війни приватні перевізники заявили, що не готові нести втрати та не випустили транспорт на маршрути.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі тривають перевірки громадського транспорту"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*