У Житомирі в гіпермаркеті Ашан влаштували акцію відмови від пластику, знизили ціни на еко торбинки та пригощають солоденьким (ФОТО)

У п’ятницю, 3 липня, у Житомирі відзначають Міжнародний день відмови від пластику. Гіпермаркет Ашан спільно з КУ «Агенція розвитку міста» влаштували акцію боротьби з поліетиленовими пакетами, сьогодні вони знизили ціни на екоторби та пригощають солоденьким.

«Сьогодні ми долучаємося до цієї акції. Зрозуміло, що в умовах світової санітарної кризи, ми не можемо повністю виключити з нашого магазину пластик, але намагаємося заохочувати наших покупців використовувати торбинки багаторазового використання, пригощаємо на наших касах бананом тих клієнтів, які приходять з власними торбинками або купують у нас її», розповідає начальник сектору людських ресурсів та касових апаратів гіпермаркету Ашан Лідія Лота.

Олександр Пасічник, директор гіпермаркету в Житомирі, розповідає, що сам користується такими торбами і співробітників залучає:

«Ашан підтримує цю акцію не тільки в цей день, а кожного дня спонукає наших клієнтів робити безпечні покупки, щоб наша планета Земля ставала чистішою. Ми показуємо це на власному прикладі, адже на день народження кожному співробітнику була подарована така торба. Я і сам користуюся такими торбами, в мене їх дві, від Ашану та Ця торба».

Директор комунальної установи «Агенція розвитку міста» Борис Пахолюк зауважив, що така акція в Житомирі проходить вдруге, її метою є привернути увагу мешканців міста до проблеми поліетиленових відходів та мотивувати людей замінити одноразові пакети на еко сумки:

«В Житомирі щороку продукується більше 120 тис тонн відходів, з яких більше 25 тис — це поліетилен, пластик. Щоб зменшити навантаження на екологію, ми закликаємо мешканців більш свідомо ставитися до споживання, поводження з побутовими відходами і обмежити використання поліетиленових пакетів. Гіпермаркет Ашан обмежив продаж на своїй території таких пакетів, замінив їх на крафтові сумки багаторазового використання, які витримують 5 і 7 кг. Ми поставили точки продажу екологічних сумок „Ця торба“ не для того, щоб заробити гроші, а щоб ця еко сумка була більш доступною для людей. Ці торби ми продаємо фактично за їх собівартість, це 40 грн. Це доступна ціна, сама сумка на 100% з натуральної тканини, там немає жодних домішків поліетилену і вона не буде шкодити довкіллю, навіть якщо її потім захочуть викинути, вона швидко розкладається у навколишньому середовищі». 

Борис Пахолюк пояснює, що це не лише красивий аксесуар, а й величезна економія коштів:

«В середньому пластиковий пакет коштує близько 2-3 грн. За статистикою, більша частина людей ходить в магазин за покупками не менше 2-3 разів на тиждень і часто вона купує новий пакет, яким користується від 5 до 15 хв, а потім просто викидає або складає вдома в „пакет з пакетами“. Еко сумка окупається фактично за кілька тижнів. До того ж, вона є стильною, створює імідж людині».

Придбати еко сумки «Ця торба» в Ашані можна буде лише сьогодні, 3 липня, проте їх можна купити і через офіційний сайт «Ця торба», або звернутися на адресу КУ «Агенції розвитку міста»: вул. Покровська, 4 (ІІ-й поверх), м. Житомир. В Ашані такі еко торби в продажі є постійно.

Інформаційно-аналітичне видання Times.ZT долучається до Міжнародного дня відмови від пластику та купує еко торбинку.

Нагадаємо, «Відмовитися від пакетів легко!» Житомирянка Надія Гамула розповіла, як це зробити і яка з цього користь

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі в гіпермаркеті Ашан влаштували акцію відмови від пластику, знизили ціни на еко торбинки та пригощають солоденьким (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*