У Житомирі в громадському транспорті запрацюють нові валідатори 

У Житомирі в громадському транспорті запрацюють нові валідатори

У Житомирі з наступного тижня планують запустити нові валідатори для оплати за проїзд в громадському транспорті. Про це йшлося на засіданні виконавчого комітету міської ради сьогодні, 6 березня. 

За словами в.о. начальника управління транспорту і зв’язку Олега Самаріна, новим оператором у громадському транспорті міста буде «Сіті Кард Сістемс – Житомир». Йому і передадуть всю інформацію про транспортні картки та бази даних:

«Даним проєктом рішення пропонується зобов’язати КП “Житомиртранспорт” передати всі бази даних новому оператору “Сіті Кард Сістемс – Житомир”, який був визначений на конкурсних засадах у жовтні минулого року. Ці бази даних повинні містити всю інформацію про транспортні картки, їх номери, номери їх чіпів, баланс та термін дії. Також буде передана база даних всіх активних та неактивних карток, які мають наявний баланс за останні 3 роки».

При цьому, всі картки на руках у житомирян будуть дійсні на нових валідаторах. Баланс карток також буде збережено. 

«Будуть передані всі бази даних, всі види карток, типи карток, всі баланси кожної картки. Ніякі зміни проводитися не будуть по активним карткам, які на руках. Це понад 170 тис. карток, якими користуються громадяни міста», – наголосив заступник міського голови Олександр Шевчук.

Нагадаємо, у Житомирі обговорюють підняття вартості проїзду: шукають альтернативу збільшенню тарифу. 

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі в громадському транспорті запрацюють нові валідатори "

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*