Днями на околиці Житомира екологи виявили несанкціоноване звалище промислових відходів. Про це повідомили у Житомирській міській раді.
“Фахівці відділу екології та природних ресурсів міської ради виявили звалище будівельних відходів, каменеобробки та швейного виробництва. Місце складування промислових відходів виявили в районі другого Силікатного кар’єру,”
– йдеться у повідомленні.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-14_15-34-21-768x1024.jpg)
Копії фотоматеріалів були направлені до правоохоронців задля встановлення власника промислових відходів і поадльшого притягнення порушника до відповідальності. Окрім того, відповідні матеріали надіслані і до Екоінспекції для розрахунку компенсації збитків завданих навколишньому природному середовищу.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-14_15-34-20-2.jpg)
Нагадаємо також, що екологи виявили на території Соколовського кар`єру несанкціоноване сміттєзвалище.
Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі в районі другого Силікатного кар’єру екологи виявили несанкціоноване звалище промислових відходів"