Вчора, 24 березня, близько 16:00 житомирські патрульні інспектори отримали повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду з потерпілими за участю автомобілів Opel та Mercedes. На перехресті вулиць Івана Мазепи та Героїв Крут не розминулися легковик та мікроавтобус.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/03/276133418_334040482095054_4623182410985264482_n.jpg)
Внаслідок ДТП обидва водії транспортних засобів зазнали травмувань та були госпіталізовані до лікарні.
Патрульні забезпечили охорону місця події та викликали слідчих.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/03/276047737_334040432095059_5796775008091510265_n.jpg)
Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі в результаті ДТП травмовано 2 особи"