IT LAB STUDIO
INNA BILA
HOVER

У Житомирі від коронавірусу померла сімейний лікар, яка відмовилася лікуватися в стаціонарі

25cb1959e16e5e97d73b9a383c56d8cb preview w440 h290 - У Житомирі від коронавірусу померла сімейний лікар, яка відмовилася лікуватися в стаціонарі

66-річна лікар відмовилася від госпіталізації та лікувалася вдома. Вдома жінку і знайшли мертвою. Враховуючи стабільний і не тяжкий стан жінки, її смерть стала шоком для багатьох. 

Вказану інформацію повідомила заступниця головного лікаря КП “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Людмила Бондаренко, – пише ЖитомирІнфо.

“Маємо в місті зараз один летальний випадок серед медичних працівників. Померла сімейний лікар 8-ї амбулаторії, що розташована на вул. Героїв Десантників, 23. Захворіла, лікуванні вдома, їхати в лікарню відмовилася. Стан здоров’я в неї був стабільний, не важкий. Їй пропонували госпіталізацію до лікарні, адже вона мала ще кілька супутніх паталогій, але вона відмовилася. Їй було 66 років, сама медик. Померла вдома. Ніхто навіть не очікував”, – розповіла фахівець.

Нагадаємо, що очільник РДА та голова однієї з районних рад Житомирщини захворіли коронавірусом.
Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі від коронавірусу померла сімейний лікар, яка відмовилася лікуватися в стаціонарі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*