У Житомирі відбудеться благодійний англійський марафон

cropped 00 e1573645711278 - У Житомирі відбудеться благодійний англійський марафон

19 листопада о 16 годині в Житомирі в Домі української культури відбудеться благодійний англійський онлайн марафон. Захід має на меті довести, що англійська — це універсальна мова спілкування у всьому світі, знаючи її, людина може відкрити будь-які «двері» та можливості. 

12 листопада Верховна рада України підтримала законопроект, який зобов’яже всіх абітурієнтів складати іспит з іноземної мови для вступу до вишу. Але такий марафон може бути цікавим не лише для старшокласників, які готуються до ЗНО, а й для студентів початкових курсів університетів міста, які бажають поповнити свій багаж знань, громадських активістів, чиновників і навіть для спеціалістів, які потребують натхнення та чарівної палички для вивчення мови.

sdfeds 1024x538 e1573645692453 - У Житомирі відбудеться благодійний англійський марафон

Теми та спікери марафону:

  • Ірина Башманівська – утворення та вживання майбутнього часу (Future tenses) в англійській мові, найцікавіші приклади, вплив та важливість в англійській мові.
  • Павло Кузьменко – прислівник (Adverb) та прикметник (Adjective) у англійській мові, їх способи творення, різноманітність та характерні особливості.
  • Ірина Лукиша та Олена Кразьба – модальні дієслова (Modal verbs), як одні із важливих складових англійської мови.
  • Ірина Єні – інфінітив (Infinitive) та герундій (gerund or-ing forms), як специфічні частини мови, одна з яких, це безособова (неозначена) форма дієслова, а інша має властивості як дієслова, так і іменника.
  • Дарина Бештер та Вікторія Павленко – фразові дієслова в англійській мові (Phrasal Verbs) та ідіоми (Idioms).

Громадська організація «Центр суспільних комунікацій» разом із студентами Навчально-наукового інститут іноземної філології Житомирського державного університету ім. І. Франка проведе марафон з темою та головним слоганом: Environment, or things that among us (Навколишнє середовище чи речі, які є серед нас).

Захід відбудеться за сприяння Житомирської міської ради та Дому української культури. Він триватиме 2 год. Для участі у безкоштовному марафоні переходьте за посиланням та реєструйтесь.

rr 1024x640 - У Житомирі відбудеться благодійний англійський марафон

А також ви можете стати учасником англійського онлайн марафону в режимі «offline». Для цього у день марафону, 19 листопада о 16 годині увімкніть пряму трансляцію на офіційній сторінці ГО «Центр суспільних комунікацій» або ж на їх сторінці у Facebook. Також переглянути пряме включення з марафону англійської мови ви зможете на офіційному сайті ЖДУ ім. І. Франка та особистій сторінці у Facebook депутатки ЖМР Ірини Ярмоленко.

online learning min e1573645703606 - У Житомирі відбудеться благодійний англійський марафон

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі відбудеться благодійний англійський марафон"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*