pol_E1
Кальчук
PRONOZA

У Житомирі відбудеться Всеукраїнський марш на честь захисту тварин від жорстокості

Screenshot 1 3 - У Житомирі відбудеться Всеукраїнський марш на честь захисту тварин від жорстокості

У неділю, 15-го вересня о 12:00 за ініціативи гуманістичного руху UAnimals відбудеться головна гуманістична подія країни: мешканці усіх обласних центрів одночасно пройдуть головними вулицями своїх міст, аби привернути увагу до питання захисту тварин від жорстокості.

Пройде Всеукраїнський марш і в Житомирі, де організатором події виступить ГО “Житомирська міська організація захисту тварин”.

“Два роки тому ми вперше провели Всеукраїнський марш за права тварин і були здивовані тою кількістю небайдужих людей, які готові долучатися до боротьби за гуманність” – каже засновник гуманістичного руху UAnimals Олександр Тодорчук – “Кожна така подія дає надзвичайний поштовх у боротьбі за захист тварин, законодавчому регулюванні та свідомості людей”.

За словами організаторки маршу в Житомирі, члена громадської організації Воронкової Вікторії відомо, що дуже важливо у наш час вести подібну просвітницьку роботу.

“В наших планах реалізація великих цілей: закриття зоопарків, припинення виробництва хутра, впровадження зоополіції, чітке визначення право власності на тварину…
Ми маємо проблему без відповідального та жорстокого ставлення до тварин. Без контрольоване розмноження домашніх тварин, та їх масові викидання на вулиці міста.
Віримо та прагнемо що прийдемо маленькими кроками ,до того коли проблема не матиме таких масштабів, або і взагалі буде відсутня.
Ми відповідальні за тих, кого приручили. ” – зазначила організаторка.

Марш у Житомирі відбудеться 15-го вересня о 12:00 годині й стартуватиме за адресою: Старий Бульвар, 34 (Шодурівський парк, неподалік Арки).

Нагадаємо, житомиряни готуються до марафону із домашніми улюбленцями.Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі відбудеться Всеукраїнський марш на честь захисту тварин від жорстокості"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*