У Житомирі відбулася зустріч Президента України та прем`єр-міністерки Естонії

Сьогодні, 24 квітня, Житомирщину з робочою поїздкою відвідав Президент України Володимир Зеленський. У Житомирі глава нашої держави зустрівся з прем’єр-міністеркою Естонії Каєю Каллас. Він подякував естонському народу за допомогу, зокрема зі зброєю, та нагородив прем’єрку орденом князя Ярослава Мудрого.

Дякую пані Прем’єр-міністру та всьому естонському народу за щиру і, що дуже важливо, вчасну підтримку нашої оборони. Якщо поглянути в перерахунку на душу населення, то допомога для нашого захисту від Естонії – одна з найбільших у світі”,

– зазначив Володимир Зеленський.

Під час зустрічі сторони обговрили низку питань щодо можливостей України на передовій, політичної взаємодії та руху України до набуття повноправного членства у Євросоюзі та НАТО. Не обійшли стороною представники двох держав і питання відбудови України. Нагадаємо, що саме Естонія почала практичне відновлення Житомирщини після її звільнення від рашистів. Серед об’єктів, які відновлюють за допомогою Естонії, хзокрема, дитячий садок в Овручі, житомирський ліцей № 25 та інші соціальні та інфраструктурні об’єкти.

Прем’єр-міністерка Естонії пообіцяла подальшу підтримку українського народу у його боротьбі і наголосила, що російська влада та виконавці мають бути притягнуті до відповідальності за злочин агресії проти України.

“Ми віримо у вашу перемогу. Ми віримо в Україну, яка процвітатиме, з ліберальною демократією, вільною ринковою економікою та належністю до євроатлантичної спільноти. Ваша боротьба, ваші жертви чітко показали, що шлях до миру — це усунення “сірих зон” у європейській безпеці”, — сказала Каллас.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі відбулася зустріч Президента України та прем`єр-міністерки Естонії"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*