У Житомирі відбулось урочисте відкриття скейт парку (ФОТО)

Сьогодні, 15 травня, у Житомирі на Новому бульварі офіційно відкрили перший в місті скейт парк.

Спортивний майданчик обладнаний трюковими фігурами та призначений для занять екстремальними видами спорту на роликах, скейтбордах, велосипедах (BMХ, МТВ) та самокатах. Про це повідомила прес служба Житомирської міськради.

«Історія цього проєкту – це якраз про Європу. Ми не хотіли розміщувати цей майданчик на околиці міста, бо молодь, яка активно займається скейтбордінгом, звісно, повинна демонструвати свою майстерність…Тому обрали місце у центрі, і відкриття цього й скейтпарку – це приклад справжнього європейського діалогу між владою і громадою», – сказав міський голова Сергій Сухомлин.

На відкриття нового скейт парку зі своїми скейтами, роликами, самокатами та велосипедами прийшла молодь,а також представники місцевої влади та танцювальний колектив. 

“Для катання на скейтбордах, самокатах, роликах і BMX-велосипедах тепер є облаштований майданчик! У Житомирі відкрили скейт-парк! Почали будівництво минулоріч, і як і обіцяли — весною він запрацював. Сьогодні місцеві спортсмени виконують різноманітні трюки та випробовують новий майданчик. Співфінансували з міського бюджету та спонсорськими коштами. Вдячний за підтримку та вклад у закупівлю й встановлення тренувальних конструкцій», – написав міський голова у Facebook.


Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі відбулось урочисте відкриття скейт парку (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*