У Житомирі відбулися змагання з боксу на “Кубок Полісся” пам’яті Руслана Оглу (ФОТО) (ВІДЕО)

У суботу, 11 грудня 2021 року відбулася відкрита матчева зустріч з боксу “Кубок Полісся”, присвячена пам’яті МСМК Руслана Оглу між збірними командами Києва та Житомирської області.

Руслан Оглу був чемпіоном Європи по боксу та до 7 вересня 2020 року – президентои Федерації боксу Житомирської області, проте помер на 38-му році життя. 

Під час відкритої матчевої зустрічі з боксу Житомирська область виграла матчеву зустріч з рахунком 6-1, та не дивлячись на це – бій був дружнім, показовим. 

Найбільшу увагу глядачів та журі привернув останній поєдинок, у якому змагалися бердичівлянин Чулячеєв Олег та Нікіта Дінеєв. Журі одноголосно визначили результатом такого поєдинка нічию 

На заході також зібралися близькі та друзі Руслана Оглу, які згадали приємні моменти, висловили подяку за організацію. Організатори планують проводити такі зустрічі у форматі “дружнього поєдинку” щороку.

Ярослав ХОРКІНС

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі відбулися змагання з боксу на “Кубок Полісся” пам’яті Руслана Оглу (ФОТО) (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*