У Житомирі відбувся святковий марш з нагоди першої гри на стадіоні “Полісся”

Сьогодні, 26 березня, у Житомирі відбувся святковий марш фанів футбольного клубу “Полісся”з нагоди першої гри на відремонтованому домашньому стадіоні. На пішохідній вулиці Михайлівській поблизу фонтану, зібралося близько півсотні вболівальників, щоб підтримати футбольну команду на шляху до перемоги. З кольоровим димом, натягнутим полотном з написом фан клубу “Поліський фронт” та феєрверками в руках вболівальники пройшлися від вулиці Михайлівської через Новий бульвар та парк Шодуара аж до огорожі стадіону “Полісся”, де й відбуваються змагання житомирян з Херсонським футбольним клубом “Кристал”. 

“16 років 3 місяці 27 днів…Саме стільки наш клуб ФК Полісся / Житомир не грав по-справжньому вдома. Центральний стадіон “Полісся” пройшов багатостраждальний та високовартісний шлях реконструкції. На нього й досі чекає друга черга будівництва. Але ми можемо вже грати вдома.

Ультрас стали рушійною силою в цьому процесі і ми довели справу до кінця – чиновники нас почули”, – розповіли вболівальники клубу.

Матч на новенькому стадіоні “Полісся” відбувається без глядачів через карантинні обмеження, проте десятки вболівальників зібрались перед забором стадіону, аби вболівати за перемогу житомирян. Більшість були в масках. Крім вболівальників під час урочистого матчу та й перед входом на стадіон також присутні правоохоронці. 

“На жаль матч відбудеться без глядачів через карантинні обмеження, але це не зможе зіпсувати свято для кожного житомирянина”, – додали фани.

Незабаром фоторепортаж та результати змагання житомирського клубу “Полісся” та Херсонського – “Кристал” чекайте у новинах Times.ZT.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі відбувся святковий марш з нагоди першої гри на стадіоні “Полісся”"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*