У Житомирі відбувся цифровий форум «DigitalRegionsWeek» (ФОТО)

​Сьогодні, 11 листопада, в університеті «Житомирська політехніка» відбувся Форум «DigitalRegionsWeek». Мета заходу – популяризація та обговорення процесів цифровізації в регіоні, об’єднання зусиль органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, міжнародних донорів та бізнесу задля досягнення цілей та показників цифровізації Житомирщини.

Серед учасників були представники Міністерства цифрової трансформації України, обласної та районних військових адміністрацій, територіальних громад, вищих навчальних закладів області, міжнародних донорів та проєктів, ІТ-бізнесу.

Як зазначив начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко, завдячуючи цифровій трансформації, життя жителів області значно покращилося та спростилося:

«Житомирщина була та залишатиметься активним учасником цифровізації та впровадження сучасних технологій. Адже цифрова трансформація усіх галузей – це запорука покращення життя жителів області. Спільно з профільними міністерствами ми успішно втілюємо велику кількість продуктів, які щодня роблять життя українців простішим. Серед них – Е-малятко, Е-health, ковідні сертифікати, сервіси для автовласників та багато інших, без яких важко уявити теперішнє життя».

Керівник «Проєкту підтримки Дія» Програми розвитку ООН Володимир Брусіловський наголосив, що з війною суттєво зміняться цифрові проєкти, адже вони будуть більш адаптованими від законодавство Європейського Союзу:

«До війни ми мали “Дію”, всі цифрові проєкти були достатньо успішними, і ми бачили, що на кожному рівні: локальному, національному, на рівні громад, цифрові ініціативи досягали хороших результатів, і всі були оптимістично налаштовані на майбутнє. З початком війни багато що змінилося. З’явилися ризики: по інфраструктурі, безпеці, по доступу до інтернету, до електроенергії, по захищеності серверів. У подальшому нам треба буде змінювати наші цифрові проєкти, нам треба буде адаптуватися до законодавства ЄС на всіх рівнях. Нам треба буде адаптувати ті речі, які вже у Європі давно розвиваються».

Під час Форуму презентували Платформу «Дія.Цифрова громада» та «Індекс цифрової трансформації громад України», досягнення у сфері цифрового розвитку «Житомирщина цифрова: стан та перспективи».

Нагадаємо, з 1 січня в Україні діятиме нова форма податкової декларації про майновий стан і доходи.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі відбувся цифровий форум «DigitalRegionsWeek» (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*