У Житомирі відбувся волейбольний турнір присвячений пам’яті воїна ЗСУ Дмитра Ільницького (ФОТО)

«Примиріться, сини! Україна вас просить.Примиріться, сини, примирітеся, дочки. Примиріться, брати, Україна страждає. Примиріться, сини, — Рідна мати благає!» Саме з цієї пісні розпочався сьогоднішній турнір з волейболу, присвячений пам’яті воїна ЗСУ Дмитра Ільницького. 

Дмитро Ільницький — випускник ЖНАЕУ, воїн ЗСУ, який отримав важке поранення в зоні АТО у свій день народження 29 листопада 2015 року під час обстрілу у селищі Піски. Наступного дня, о 3 годині ранку, не приходячи до тями, помер від отриманих поранень у лікарні в місті Красноармійськ. 

Починаючи з 2015 року ЖНАЕУ вшановує пам’ять Дмитра турніром з волейболу. Таку ініціативу проявили батьки загиблого воїна, а ЖНАЕУ ідею підтримав, адже Дмитро не лише був гарним студентом, а ще й чудовим спортсменом і обожнював грати у волейбол.

На початку турніру Дмитра Ільницького вшанували хвилиною мовчання, а також заспівали пісню-реквієм «Примиріться сини». Втамувати сльози не вдалося не лише матері Дмитра, а й усім присутнім.

На турнірі з волейболу змагаються дві команди з коледжів — Житомирський кооперативний коледж бізнесу і права та Житомирський технологічний коледж та дві університетські команди — Житомирський державний університет ім. Івана Франка і Житомирський національний агроекологічний університет, який чотири роки поспіль був переможцем такого турніру.


Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі відбувся волейбольний турнір присвячений пам’яті воїна ЗСУ Дмитра Ільницького (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*