У Житомирі вперше відбувся відкритий турнір зі змішаних єдиноборств ММA «Козацький дух»

69 спортсменів із Вінницької, Волинської, Житомирської та Київської областей 13 жовтня стали учасниками змагань, присвячених Дню захисника України і Дню українського козацтва.

Житомирську область представляли бійці з Бердичева, Житомира, Коростишева та Овруча. Поєдинки відбулись в трьох вікових категоріях: 10 – 11, 14 – 15 і 16 – 17 років.

«Хотів вже здатися, але вирішив, що не для того я стільки тренувався, щоб програти. Поєдинок був рівним і складним, але врешті перемогла моя наполегливість», – прокоментував протистояння у ваговій категорії 60 кг Олексій Гранкін із Житомира, який раніше (до ММА) займався джиу-джитсу. Житомирянин оформив дострокову перемогу.

«Крім українських свят, змагання також присвячені відкриттю нового спортзалу СК «Андеграунд». Акцент турніру був не на масовості, – розповів керівник Житомирського обласного відокремленого підрозділу Федерації змішаних єдиноборств ММА України Руслан Домарецький. – Сподобалися поєдинки житомирських вихованців. Хороший результат, боротьбу і як правильно поводити себе в партері показав Нікіта Зелінський. Володимир Сліпко боровся до кінця, але програв супернику лише по очкам».

У майбутньому турнір зі змішаних єдиноборств ММA «Козацький дух» організатори мріють зробити традиційним, а ще всеукраїнським (із внесенням до офіційного календаря) серед молоді або дорослих.

Аліна ДЕМБІЦЬКА

  • 87
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі вперше відбувся відкритий турнір зі змішаних єдиноборств ММA «Козацький дух»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*