У Житомирі вперше відбувся відкритий турнір зі змішаних єдиноборств ММA «Козацький дух»

69 спортсменів із Вінницької, Волинської, Житомирської та Київської областей 13 жовтня стали учасниками змагань, присвячених Дню захисника України і Дню українського козацтва.

Житомирську область представляли бійці з Бердичева, Житомира, Коростишева та Овруча. Поєдинки відбулись в трьох вікових категоріях: 10 – 11, 14 – 15 і 16 – 17 років.

«Хотів вже здатися, але вирішив, що не для того я стільки тренувався, щоб програти. Поєдинок був рівним і складним, але врешті перемогла моя наполегливість», – прокоментував протистояння у ваговій категорії 60 кг Олексій Гранкін із Житомира, який раніше (до ММА) займався джиу-джитсу. Житомирянин оформив дострокову перемогу.

«Крім українських свят, змагання також присвячені відкриттю нового спортзалу СК «Андеграунд». Акцент турніру був не на масовості, – розповів керівник Житомирського обласного відокремленого підрозділу Федерації змішаних єдиноборств ММА України Руслан Домарецький. – Сподобалися поєдинки житомирських вихованців. Хороший результат, боротьбу і як правильно поводити себе в партері показав Нікіта Зелінський. Володимир Сліпко боровся до кінця, але програв супернику лише по очкам».

У майбутньому турнір зі змішаних єдиноборств ММA «Козацький дух» організатори мріють зробити традиційним, а ще всеукраїнським (із внесенням до офіційного календаря) серед молоді або дорослих.

Аліна ДЕМБІЦЬКА

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі вперше відбувся відкритий турнір зі змішаних єдиноборств ММA «Козацький дух»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*