У Житомирі відкрилася виставка присвячена українцям, які пройшли нацистські концтабори

До Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом в Другій світовій війні у приміщенні Житомирської ОДА сьогодні, 7 травня, відкрилася виставка під назвою «Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські концтабори». Експозиція містить фотографії, документи з концтаборів, спогади та історичні дослідження.

Загалом виставка розповідає історії 30 полонених, які пройшли через нацистські табори. Це і військові, і люди, які потрапили до табору через свою національну приналежність, і діти, які випадково потрапили чи народилися в концтаборах тощо.

Експозицію організували Український інститут національної пам’яті та управління культури та туризму Житомирської облдержадміністрації.

Виставка покликана продемонструвати відвідувачам силу людського духу, його незламність, навіть у найстрашніших умовах, показати жорстокість нацистської системи, яка безжально знищувала мільйони людей у своїх “конвеєрах смерті”.

Усі бажаючі зможуть відвідати експозицію протягом двох тижнів за адресою майдан ім. С. П. Корольова, 1. 

Нагадаємо також, що з нагоди Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом в Другій світовій війні в Житомирі пройде ряд урочистих заходів.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі відкрилася виставка присвячена українцям, які пройшли нацистські концтабори"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*