У Житомирі відремонтують два дитячих майданчика та частину тротуару за майже 5 млн грн | Times ZT

У Житомирі відремонтують два дитячих майданчика та частину тротуару за майже 5 млн грн

Управління капітального будівництва Житомирської міської ради за останні два дні, станом на 20 серпня, оголосило три тендери на виконання робіт. Зокрема це капітальний ремонт тротуару від вул. В. Бердичівська до вул. Пушкінська (ліворуч), реконструкція спортивного майданчика за адресою вул. Вітрука, 35 та «Капітальний ремонт частини території благоустрою на вул. М. Грушевського, 103. Останній об’єкт – це, по суті, теж реконструкція дитячого майданчика між двома житловими будинками за депутатські кошти.

Всі роботи по трьох об’єктах, згідно тендерів, мають виконати до кінця поточного 2021 року за умови успішного проведення торгів. Загалом на такі ремонтні роботи з бюджету Житомира міськрада виділила 4 млн 811 тис 255 грн 41 коп. 

Зокрема  капітальний ремонт тротуару від вул. В. Бердичівська до вул. Пушкінська коштуватиме 2 млн 475 тис 281 грн й передбачає покриття асфальтом площі 2028,5 м2, в тому числі з улаштуванням попереджуючої плитки. Тендер було оголошено вчора, 19 серпня. Потенційні виконавці робіт можуть подати документи для участи в тендері до 4 вересня. Сам же аукціон відбудеться через два дні після завершення торгів – 6 вересня. 

Тендер з реконструкції спортивного майданчика на вул. Вітрука сьогодні, 20 серпня, оголошено вже втретє, адже попередні два рази процедуру відкритих торгів було відмінено через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій (лише один учасник подався). 

Третій об’єкт – дитячий майданчик, який реконструюватиметься за адресою вул. Грушевського 103, передбачає встановлення нового покриття, лавочок, дитячої гірки та гойдалки. Його вартість становить 447 тис`595 грн 20 коп. Взяти участь в аукціоні можна до 2 вересня. 

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі відремонтують два дитячих майданчика та частину тротуару за майже 5 млн грн"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*