У Житомирі відзначили Міжнародний день людей з інвалідністю (ФОТО)

Сьогодні, 27 листопада, у Житомирській обласній філармонії відбувся концерт, присвячений Міжнародному дню людей з інвалідністю.

Щорічно 3 грудня, починаючи з 1992 року, в світі відзначають Міжнародний день людей з інвалідністю. Цей день створений не для того, щоб святкувати, а для того, щоб привернути увагу суспільства до проблем людей з особливими потребами, захищати їх права, гідність і благополуччя, а також нагадати людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства.

Зазвичай, попри усілякі обмеження і потреби допомоги сторонніх, такі люди не вважають себе інвалідами, прагнуть ставлення до себе, як до звичайних людей, а ще намагаються усіляко показати свої сильні сторони. 

До Міжнародного дня людей з інвалідністю, діти з обмеженими можливостями від КНЗ «Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернет № 2, КЗ Березівський навчально-реабілітаційний центр, Житомирське вище професійне училище, та КУ «Тетерівський дитячий будинок-інтернат» влаштували виставку творчих робіт аби довести, що такі люди здатні творити щось прекрасне без сторонньої допомоги.

В свою чергу Житомирський академічний ансамбль танцю «Сонечко» подарував дітлахам святковий концерт.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі відзначили Міжнародний день людей з інвалідністю (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*