У Житомирі викрили двох прихильників путіна | Times ZT

У Житомирі викрили двох прихильників путіна

У Житомирі двох мешканців підозрюють у поширенні закликів до захоплення державної влади та зміни меж державного кордону України

Слідством встановлено, що житель Житомира, буквально на третій день після широкомасштабного збройного вторгнення рф в Україну, поширив на своїй сторінці у забороненій соцмережі відеозвернення 2014 року до путіна про те, щоб негайно ввести «миротворчі війська» на територію Харківської області. У відео йшлося про невизнання української влади, забороні усіх «нацистських і націоналістичних організацій в Україні». «Ми здєсь і сєйчас бєрьом власть в Харьковє і області і просім обєспєчіть і гарантіровать поддєржаніє етой власті» – зверталися до глави держави-терориста.

Інший пропагандист прорашиської ідеології, 47-річний житомирянин, вподобав публікацію однієї з антиукраїнських інтернет-спільноти та поширив її на своїй сторінці. У цьому дописі крім тексту, підозрюваний поширив ще й графічне зображення, на якому на східній і південній територіях України нанесена державна символіка рашистів у вигляді кольорів прапору і герба, із закликами приєднатися до росії.

Судовою лінгвістичною експертизою встановлено, що обоє підозрювані поширювали тексти, у яких містяться публічні заклики до захоплення влади у Харкові та області, вторгнення збройних сил рф на територію нашої держави, насильницьку зміну встановленого в Україні Конституційного ладу, а також заклики до зміни меж територій та державного кордону України. 

Нагадаємо, у Бердичеві стара рашистка продавала неіснуюче військове спорядження.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі викрили двох прихильників путіна"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*