У Житомирі з 13 серпня збільшиться вартість проїзду в громадському транспорті

У Житомирі планують збільшити вартість проїзду в громадському транспорті. Попередньо, з 13 серпня по місту запрацюють нові тарифи. Про це на брифінгу розповів заступник міського голови Олександр Шевчук. 

«Прийнято рішення зміни вартості проїзду в громадському транспорті. Попередньо, ми плануємо це зробити з 13 серпня. Ми пішли на такий крок через збільшення вартості паливно-мастильних матеріалів та запчастин. Також суттєву роль відіграє виплата заробітної плати працівникам. На сьогодні собівартість проїзду одного пасажира в громадському транспорті – 27 гривень», – пояснив Шевчук.

Нова вартість проїзду

В електротранспорті: при оплаті транспортною карткою чи «Карткою житомирянина» – 6 грн. При оплаті готівкою та банківською картою – 10 грн.

Проїзд для учнів – 4 грн при умові оплати транспортною картою або учнівським проїзним. Оплату готівкою у цієї категорії – відмінять. 

Автобусні маршрути: при оплаті транспортною карткою чи «Карткою житомирянина» – 10 грн. При оплаті готівкою та банківською картою – 14 грн. 

Проїзд для учнів – 5 грн при умові оплати транспортною картою або учнівським проїзним. Оплату готівкою у цієї категорії – відмінять. 

Також у міськраді наголосили, що весь громадський транспорт повинен мати систему електронного розрахунку.

«Якщо валідатор відсутній або не працює у нас проїзд 4 грн. Якщо перевізник не погоджується з такою оплатою – звертайтеся на гарячу лінію управління транспорту. Це стосується і маршруток. Усі перевізники і комунальні і приватні зобов’язані встановити систему електронного розрахунку», – зазначив заступник міського голови. 

Тепер рішення про збільшення вартості проїзду має затвердити виконком.

Нагадаємо, 2500 грн щомісяця: як житомирянам отримати допомогу від Червоного Хреста.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі з 13 серпня збільшиться вартість проїзду в громадському транспорті"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*