У Житомирі з 23 березня зросте вартість проїзду в громадському транспорті

У Житомирі з 23 березня зросте вартість проїзду в громадському транспорті

Від 23 березня разова плата за проїзд у всьому громадському транспорті Житомира зросте до 15 грн. Про це сьогодні, 11 березня, розповів заступник міського голови Олександр Шевчук. 

За його словами, зміниться також сума оплати транспортною картою та вартість проїзду для пільгових категорій:

«Згідно проєкту рішення пропонується підвищення вартості проїзду у електротранспорті: транспортна карточка зростає на 2 грн, банківська карта – вартість без змін, і разовий квиток – 15 грн. Якщо брати по автобусним маршрутам: зростає транспортна карта та проїзд пільгових категорій – на 2 грн виросте квиток для учнів, за умови, що вони будуть їздити без обмежень протягом усього навчального року і літа теж, оплата банківською картою залишається без змін, і разовий квиток так само – 15 грн». 

Придбати разовий квиток можна буде в будь-якому терміналі міста, або ж зареєструватися в додатку «Citycard» і отримали віртуальну транспортну карту: 

«Ми вже декілька років хочемо відійти від готівкового розрахунку в транспорті, і разовий квиток – це квиток, який можна буде придбати в будь-якому терміналі Житомира, у нас їх більше 600 по місту. І цим разовим квитком можна буде провалідувтися в системі автоматизованої оплати проїзду. Це можна буде купити 2, 3, 4, 5, скільки завгодно квитків для тих, хто не хоче платити транспортною картою. Але у додатку оператора “Citycard” можна створити віртуальну транспортну картку за яку не потрібно платити, поповнити її на бажану суму і користуватися в усьому громадському транспорті». 

Як зазначив Олександр Шевчук, квиток буде діяти близько 20 хвилин після валідації, тож скористатися цим же квитком у разі пересадки на інший транспорт – не можна буде:

«Такий квиток має QR-код, а він сканується разово. Система не буде зчитувати після використання цей квиток, тому вдруге ним скористатися не можна буде». 

Зараз нові валідатори вже встановили в усьому транспорті міста. Оператор повинен був встановити 404 мобільних валідатори та 284 портових комп’ютери.

Нагадаємо, у Житомирі обговорюють підняття вартості проїзду: шукають альтернативу збільшенню тарифу.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі з 23 березня зросте вартість проїзду в громадському транспорті"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*