У Житомирі з'явилася перша станція з ремонту велосипедів - відкриття вже завтра | Times ZT

У Житомирі з’явилася перша станція з ремонту велосипедів – відкриття вже завтра

В рамках проєкту «TUMI: шлях до школи» 25 травня 2021 року на території ЗОШ №36 (вул. Домбровського, 21) облаштували першу станцію технічного самообслуговування велосипедів у Житомирі. ЇЇ офіційне відкриття, як і  тестування, відбудеться завтра, 27 травня.

«Загальноосвітня школа №36 є учасницею проєкту «TUMI: шлях до школи». Вона розташована неподалік від центру міста та в жовтні 2020 року зібрала найбільшу кількість учасників велошколи (понад 50 учнів і дорослих), проведення якої було одним із етапів проєкту, – розповіла координаторка проєкту Аліна Кундіч. – Локацію обирали разом із представниками шкільного комітету з мобільності навчального закладу. ВелоСТО розташована біля велопарковки, яку також було встановлено в рамках проєкту, і яка добре оглядається камерою відеоспостереження».

Такий подарунок до Велодня-2021 отримали школярі та жителі Житомира від Ініціативи трансформації міської мобільності (TUMI) та Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ. Відтепер, якщо велосипед житомирянина зламався, то він зможе його полагодити на новенькій велоСТО.

Станція ремонту велосипедів виготовлена із міцних матеріалів. Стійка самообслуговування має в своїй конструкції вмонтований механічний насос, який виготовлений на основі італійського потужного пневмоциліндра, що не боїться впливу зовнішнього середовища. Універсальний клапан дозволяє накачувати колеса з будь-яким типом ніпеля.

ВелоСТО включає:

– металевий корпус з тримачем для велосипеда;

– набір інструментів:

– універсальний клапан для підкачки колес;

– насос вмонтований в корпус;

– мультитул;

– викрутка TORX;

– бортувальні лопатки;

– універсальний розвідний ключ;

– конусний ключ 13 мм;

– конусний ключ 15 мм;

– вижимка ланцюга;

– універсальний ключ для спиць;

– ключ для педалей.

Нагадуємо, що облаштування першої велоСТО в Житомирі розпочали на території школи №36.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі з’явилася перша станція з ремонту велосипедів – відкриття вже завтра"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*