У Житомирі з Центру соціально-психологічної реабілітації дітей втекло двоє дівчат-підлітків

Поліція розшукує двох дівчат-підлітків з Ружинщини, які втекли з Обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Сонячний дім». Про це у вівторок, 25 серпня, повідомило ГУНП Житомирської області. 

24 серпня близько 19:40 16-річна Анастасія Топорівська та 14-річна Іванна Качур пішли з Обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Сонячний дім», розташованого в м. Житомирі. Про їхнє зникнення повідомила працівниця реабілітаційного закладу. Досі дівчата не повернулися, поліцейські просять повідомити будь-яку інформацію щодо місця їх перебування.

Прикмети Анастасії: на вигляд 16 років, зріст 165 см, середньої статури, волосся пофарбоване у коричневий колір з виділеними рудими пасмами, очі сірі. Була одягнена: у рвані джинси блакитного кольору, білу майку, білу плетену кофтинку з коротким рукавом, білі кросівки.

Прикмети Іванни: на вигляд 14 років, зріст 160 см, худорлявої статури, волосся світле, очі сірі, має веснянки. Була одягнена: у чорну кепку, білу футболку, чорні штани та білі кросівки.

Шановні громадяни, якщо ви володієте будь-якою інформацією про можливе місце перебування розшукуваних дівчат, повідомте про це за телефонними номерами (0412) 40-78-04 або «102» чи зверніться до найближчого відділення поліції.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі з Центру соціально-психологічної реабілітації дітей втекло двоє дівчат-підлітків"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*