У Житомирі за гру в хованки з воєнкоматом ухилянту загрожує до 5 років ув`язнення

На Житомирщині правоохоронці завершили досудове розслідування протиправних діянь призовника, який безпідставно з осені намагався уникнути візиту до воєнкомату. 

Відповідно до матеріалів слідства, 48-річний військовозобов’язаний житомирянин, який офіційно неодружений і не має на утриманні малолітніх дітей, за висновком медиків був визнаний придатним до військової служби. Відтак у жовтні минулого року чоловікові було вручено повістку про необхідність прибути до військкомату. Проте чоловік у призначений час до установи не з`явився, попередньо через госпіталізацію і призначене йому лікування у стаціонарі. Згодом ще двічі проігнорував оголошення йому змісту повісток та відмовився від їх отримання без будь-яких правових підстав.

Порушує правові норми чоловік не вперше. Так, відомо, що він є обвинувачуваним за низкою протиправних діянь у сфері службової діяльності та проти життя і здоров’я інших осіб.

За фактом ухиляння від військової служби правоохоронці відкрили кримінальне провадження за за ст. 336 (Ухилення від призову на військову службу під час мобілізації…) Кримінального кодексу України.

Фігуранту оголошено про підозру. 23 січня відповідний обвинувальний акт правоохоронці скерували до суду.

Тепер гравцю в хованки з воєнкоматом загрожує до 5 років ув’язнення.

Нагадаємо також, що днями Президент України також підписав закон про посилення відповідальності військовослужбовців.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі за гру в хованки з воєнкоматом ухилянту загрожує до 5 років ув`язнення"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*