У Житомирі за закриті бомбосховища і укриття заводитимуть кримінальну справу – Сухомлин

У Житомирі за закриті бомбосховища і укриття заводитимуть кримінальну справу – Сухомлин

Атака росіян під ранок 28 травня повернула житомирян в реалії війни. Власне, тоді більшість містян стикнулися з тим, що не змогли потрапити в бомбосховища та укриття через те, що вони були зачинені. 

Міський голова Сергій Сухомлин сьогодні, 30 травня, прокоментував цю проблему та наголосив, що всі укриття та бомбосховища повинні бути відкриті. В іншому разі – кримінальна відповідальність:

«Після подій 28 травня у нас було декілька нарад, у тому числі з департаментом освіти і вимога відкрити всі укриття. Не всі наші громадяни до кінця свідомі, і були випадки, коли люди приходили в укриття, які знаходяться в садочках чи школах, і залишали сміття після себе в великій кількості, і після цього там треба був підрядник, щоб все це привести до ладу. Але все одно ми будемо всі відкривати укриття, і всі ОСББ попереджені, що в разі не відкриття укриття буде заведена кримінальна справа. Бо є відповідальні, така ж відповідальність у мене, заступника профільного, і така ж відповідальність у людини, яка веде конкретний будинок». 

Також міський голова анонсував, що у Житомирі може з’явитися велике бомбосховище, розраховане на понад 1000 осіб. 

Нагадаємо, вночі ворог атакував Україну 31 іранським дроном.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі за закриті бомбосховища і укриття заводитимуть кримінальну справу – Сухомлин"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*