У Житомирі заборонили торгівлю штучними квітами та дозволили продавати живі | Times ZT

У Житомирі заборонили торгівлю штучними квітами та дозволили продавати живі

Два роки поспіль у Житомирі планували й попереджали про заборону розповсюдження ритуальних вінків та штучних квітів через забруднення міста. Цьогоріч таки не дозволять торгувати штучними квітами на стихійних ринках.

Відповідне рішення сьогодні, 3 березня, прийняли члени виконкому Житомирської міськради.

На тимчасових торгівельних майданчиках по вул. Небесної сотні 8, 10, а також за іншими адресами у Житомирі від завтра стартує сезон  торгівлі розсадою та квітами, які вирощені у власному господарстві. Такі майданчики працюватимуть з 4 березня до 30 листопада.

Також з нагоди свята 8 березня з 4 до 10 березня міськрада дозволила торгувати квітами з дотриманням всіх протиепідемічних заходів.

“Квіти уже закуплені для реалізації на свято і не дозволити сьогодні людям вийти і реалізувати, принаймні, той товар, який є в наявності – це будуть величезні збитки”, – зауважила заступниця міського голови Світлана Ольшанська.

Вона також наголосила на тому, що вже не один рік поспіль міськрада планує заборонити торгувати ритуальними квітами.

“Минулого  року ми попереджали всіх суб’єктів господарювання, що це був останній рік, коли ми дозволяємо, так як був закуплений товар. Це просто край. Це був другий рік поспіль, коли був закуплений товар і ми попереджали, що більше не будемо надавати дозволу на штучні квіти”, – зауважила Ольшанська. 

Тому торгівля штучними квітами та ритуальними вінками згідно з рішенням виконкому, цьогоріч заборонена. Про це також інформуватимуть на вході на міські кладовища.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі заборонили торгівлю штучними квітами та дозволили продавати живі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*