У Житомирі затримали «благодійника», який заробляв на війні | Times ZT

У Житомирі затримали «благодійника», який заробляв на війні

У Житомирі СБУ викрила засновника благодійної організації на продажу гуманітарної допомоги на півмільйона гривень: продавав військову амуніцію та спорядження, призначені для ЗСУ. За даними досудового слідства, зловмисником виявився 23-річний житомирянин-засновник та директор місцевої благодійної організації. 

Позиціонуючи себе у тому числі як волонтер, ділок отримав належний дозвіл на безперешкодний виїзд за кордон, звідки й організував завезення продукції військового призначення під виглядом гуманітарної допомоги армії. Військове спорядження йому надавали закордонні благодійники переважно безкоштовно.

Потім, замість безоплатної передачі українським військовослужбовцям, ділок ввезені партії спорядження частково – надавав безкоштовно близьким знайомим, які того потребували, але переважну більшість – продавав та отримував прибуток.

При цьому ціни зловмисник дозволяв собі виставляти дещо нижчі за середньоринкові, оскільки амуніція йому діставалася фактично безкоштовно. За 236,5 тисяч він продавав квадрокоптер, півтори сотні пар тактичних рукавичок, 156 медичних турнікетів та півсотні наколінників. На ще 260 тисяч «авансу» він пообіцяв «дістати» 40 тактичних шоломів.

Нагадаємо, у білорусі продають крадену українську черешню та помідори.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі затримали «благодійника», який заробляв на війні"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*