У Житомирі збираються побудувати завод з виготовлення набоїв

У Житомирській міській раді розглядають пропозицію американського інвестора про будівництво заводу з виготовлення набоїв. Інвестиція в понад 100 млн американських доларів, сотні робочих місць та відновлення підприємства, яке б забезпечило збройні сили набоями – це пріоритети, які може надати інвестор після будівництва заводу.

Сьогодні, 16 липня, під час засідання сесії Житомирської міської ради депутати розглянули таку пропозицію й погодили поділ обраної земельної ділянки, щоб вже на наступній сесії, після затвердження депутатами, передати інвестору цю площу під будівництво. 

“Це питання, через яке ми сьогодні фіктично збиралися, це американська компанія “Інвестиції в місто Житомир”. Це підприємство оборонного комплексу. Україна вже після 2014 року втратила завод, який виробляє набої і було багато років намагань побудувати в Україні завод, який би забезпечував наші збройні сили цими набоями. Зрозуміло, що це підприємство дуже специфічне. На наступну сесію ми покажемо всі спеціальні програми, які вони пропонують. По системі прийому на роботу працівників в них є обов’язкова квота – учасники АТО і саме учасники з інвалідністю. Вони забезпечать сотні робочих місць в Житомирі. Це величезна інвестиція більше 100 млн американських доларів. Це завод, який дійсно повертає в Житомир високотехнологічні виробництва. Ці перегони ми виграли в Дніпра і у Львова, бо ще було два міста, які розглядали прийняття такої інвестиції. Зрозуміло, що це специфічне підприємство, але в свій час Луганський завод по виробництву набоїв знаходився в центрі міста і ніяких проблем там не було. Виробництво не передбачає складів, тому це не буде великою загрозою”, – пояснив голова Житомирської міськради Сергій Сухомлин. 

Він також зауважив, що сьогоднішнє рішення депутатів фактично дає право міській раді зробити поділ обраної земельної ділянки, а вже на наступній сесії після затвердження буде передача інвестору. Поки адресу будівництва заводу з виготовлення набоїв в міськраді не розголошують, але обіцяють розкрити всі деталі під час засідання наступної сесії. 

“Вчора в нас був ще один інвестор – це житомирсьий інвестор, який поруч збирається побудувати завод по сендвіч-плитам це також велике виробництво. Думаю на наступній сесії будемо розглядати ще одного інвестора”, – додав Сухомлин.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі збираються побудувати завод з виготовлення набоїв"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*