У Житомирі збираються виставити на аукціон дві земельні ділянки

У Житомирі збираються виставити на аукціон земельні ділянки несільськогосподарського призначення у промисловій зоні міста. Відповідний проєкт рішення сесії Житомирської міськради сьогодні, 14 травня, було оприлюднено на офіційному сайті.

Ділянки площею 0,0317 га (землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, код класифікації видів цільового призначення земель – 11.02 (для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості) та 0,0769 га (землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, код класифікації видів цільового призначення земель – 11.02 (для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості) збираються виставити на аукціон для збільшення бюджету Житомира.

Відповідне рішення сьогодні підтримали під час засідання депутатської комісії Житомирської міськради. Зокрема. збираються продати ділянку за адресою вул Промислова, 1 (на території колишнього підприємства “Хімволокно”) та ділянку за адресою вул. Кооперативна, 7.  Вартість земельних ділянок у міськраді поки не визначили, незабаром після рішення сесії оголосять аукціон.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі збираються виставити на аукціон дві земельні ділянки"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*