INNA BILA
pol_E1
Кальчук
HOVER

У Житомирі жінка втратила через борг будинок, а тепер тримає у страху сім’ю нових власників (ВІДЕО)

2 1 777x437 - У Житомирі жінка втратила через борг будинок, а тепер тримає у страху сім’ю нових власників (ВІДЕО)

«Тато, і всі інші вийшли на вулицю тому, що ця тьотя ломила нам ворота, і говорила з нами дуже злим і страшним голосом. Я залізла на дерево, мені було дуже страшно, а Владік з мамою і татом тримали ворота», — саме так згадує зустріч з колишньою господаркою будинку у Житомирі за вул. Новопівнічна 26 а, маленька Мирослава.

Анна Голуб разом з чоловіком Михайлом, сином Владиславом та дочкою Мирославою купили у Житомирі гарний будинок на сайті державне підприємство “СЕТАМ”. Колишня власниця Наталія Ярмолюк втратила його через борг в OTP банк. Сім’я Голубів встигла оформити будинок і почала обживатися, але колишня власниця вирішила боротися за втрачене помешкання:

«Це майно є спірним з колишніми власниками. Чому? Придбали ми цей будинок на сайті ДП “СЕТАМ” 21 березня 2019 року. Переоформили право власності, зробили всі необхідні документи. Так сталося, що OTP банк дав кредит Наталі Ярмолюк (колишня власниця), який вона не змогла виплатити, і цей будинок був заставою. Так як вона не погасила цей кредит, будинок забрали. Коли відбулося її виселення, їй дали час, щоб зібрати речі та виселитися. Вона познімала розетки, вимикачі, лампочки, батареї так, що ми не могли до них приєднатися, не стало котла для опалення, унітазу, умивальника, все що можна було забрати вона забрала. Вже травні ми дізнаємося, що вона подає позов на нас, щоб визнати електронні торги недійсними і скасувати наше право власності на це майно. Перша інстанція довго тягнулася, було кілька засідань, і вона його програє, але подає на апеляцію. 9 вересня її апеляцію задовольняють, і наше право власності скасовується, електронні торги анульовуються».

3 1 1024x576 - У Житомирі жінка втратила через борг будинок, а тепер тримає у страху сім’ю нових власників (ВІДЕО)

Поки законодавча та судова гілки з’ясовують, хто має більші права на будинок, колишня господарка не дає жити молодій сім’ї. 

«Протягом цього всього часу колишня господарка неодноразово незаконно втручається в наше помешкання, приводить людей, які перелазять через наш паркан і опломбовують наш газ. Якби ми своїми власними силами не стримали їх, то сьогодні ми уже не були б тут. Ми зробили запити в єдиний державний реєстр на право власност, цей будинок є нашим. В Наталі є рішення апеляційного суду, згідно з яким наше право власності скасовується. Так, там так написано, але в неї права власності також немає. Ми в свою чергу подали скаргу в Касаційний адміністративний суд. Поки йде розгляд, ми сподіваємося, що не буде більше її втручань, але її нічого не зупиняє. Якщо держава не зможе нас захистити, куди нам йти? В нас це єдине майно, яке ми маємо», — розповідає Анна.

Жінка стверджує, що в цей будинок вони вклали вже більше півтора мільйона гривень. Сантехніку, рукомийник, ванну, бойлер,туалет, вікна – все це сім’я Голубів встановлювала самостійно. Крім того, Анна та Михайло займаються ремонтом кімнат для своїх дітей. Маленька Мирослава хоче залишитися в будинку, якщо колишня господарка залишить їх у спокої, бо надто боїться її визитів. А ще мріє про стіни та стелі в кольорах веселки. 

photo5424714441729093712 768x1024 - У Житомирі жінка втратила через борг будинок, а тепер тримає у страху сім’ю нових власників (ВІДЕО)
photo5424714441729093717 768x1024 - У Житомирі жінка втратила через борг будинок, а тепер тримає у страху сім’ю нових власників (ВІДЕО)

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі жінка втратила через борг будинок, а тепер тримає у страху сім’ю нових власників (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*