Малюка забрали з палати, аби поставити катетер, а принесли назад непритомного та всього обколотого голкою.
Про це житомирянка Маріанна Черепанська повідомила на своїй сторінці в соцмережі та додала світлини свого постраждалого одномісного синочка.
«Нас поклали в дитячу лікарню в Станишівку у відділення для недоношених, хоча дитині вже 1 місяць. Сказали, що треба поставити катетер і забрали сина на 30 хвилин. Я попросилась піти з дитиною, але мене не пустили і сказали лишитись у палаті. І тут моя велика помилка, що я не наполягла і не пішла. Я вже декілька разів приходила і питала, чому так довго, казали, що все нормально. У нього в пологовому вже брали кров і з пальчика, і з п’ятки, він в цей час спав і не прокидався, в цьому випадку я теж дала сплячого сина, а принесли вже через 30 хвилин без свідомості і повністю обколотого голками з пальчиків по лікоть. Так само була обколота ніжка, ми помітили це вже вдома. На пальчиках було по дві дірки. Я побігла з ним до цієї медсестри з криками і запитаннями, що вони наробили з моєю дитиною, на що відповіли: «ми не могли знайти вену, що нам треба було робити?». Медсестра сказала, що все зробила правильно, але представитись відмовилась. Потім я пішла скаржитися завідуючій відділенням, директору, на що вони не особливо зреагували і сказали, що тут нічого такого немає, це так шукають вени у маленької дитини. З нами в палаті лежала мама теж з маленькою дитиною і теж ставили катетер, і таких проблем не було. В той же день ми забрали сина з цієї лікарні», – розповіла мама.
Наразі батьки готують звернення до Міністерства охорони здоров’я, а заяву на медсестру, яка проводила “процедури” дитині, вже передали керівництву медичного закладу.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/06/Screenshot_2-2.png)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/06/Screenshot_4-2.png)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/06/Screenshot_3-4.png)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/06/Screenshot_6-3.png)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2021/06/Screenshot_5-5.png)
Нагадаємо, що на Житомирщині жодне немовля не інфікувалось короною за період пандемії
Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі жінка звинуватила лікарів у нанесенні травм її одномісячному сину (ФОТО)"