У Житомирі жінка звинуватила лікарів у нанесенні травм її одномісячному сину (ФОТО)

Малюка забрали з палати, аби поставити катетер, а принесли назад непритомного та всього обколотого голкою.

Про це житомирянка Маріанна Черепанська повідомила на своїй сторінці в соцмережі та додала світлини свого постраждалого одномісного синочка.

«Нас поклали в дитячу лікарню в Станишівку у відділення для недоношених, хоча дитині вже 1 місяць. Сказали, що треба поставити катетер і забрали сина на 30 хвилин. Я попросилась піти з дитиною, але мене не пустили і сказали лишитись у палаті. І тут моя велика помилка, що я не наполягла і не пішла. Я вже декілька разів приходила і питала, чому так довго, казали, що все нормально. У нього в пологовому вже брали кров і з пальчика, і з п’ятки, він в цей час спав і не прокидався, в цьому випадку я теж дала сплячого сина, а принесли вже через 30 хвилин без свідомості і повністю обколотого голками з пальчиків по лікоть. Так само була обколота ніжка, ми помітили це вже вдома. На пальчиках було по дві дірки. Я побігла з ним до цієї медсестри з криками і запитаннями, що вони наробили з моєю дитиною, на що відповіли: «ми не могли знайти вену, що нам треба було робити?». Медсестра сказала, що все зробила правильно, але представитись відмовилась. Потім я пішла скаржитися завідуючій відділенням, директору, на що вони не особливо зреагували і сказали, що тут нічого такого немає, це так шукають вени у маленької дитини. З нами в палаті лежала мама теж з маленькою дитиною і теж ставили катетер, і таких проблем не було. В той же день ми забрали сина з цієї лікарні», – розповіла мама.

Наразі батьки готують звернення до Міністерства охорони здоров’я, а заяву на медсестру, яка проводила “процедури” дитині, вже передали керівництву медичного закладу.

Нагадаємо, що на Житомирщині жодне немовля не інфікувалось короною за період пандемії

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі жінка звинуватила лікарів у нанесенні травм її одномісячному сину (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*