IT LAB STUDIO
INNA BILA
HOVER

У Житомирі знайшли 17-річного підлітка, який не повідомив батьків про намір подорожувати, адже “вони занадто зайняті справами”

Screenshot 2 11 593x437 - У Житомирі знайшли 17-річного підлітка, який не повідомив батьків про намір подорожувати, адже "вони занадто зайняті справами"

Учора, 12 серпня, правоохоронцям вдалося встановити місце перебування 17-річного житомирянина, який напередодні пішов з дому, прихопивши особисті документи, у томи числі, й закордонний паспорт. 

Про зникнення юнака поліцейські місцевого відділку дізналися від його матері. За словами жінки увечері, перед зникненням, син допізна сидів за комп`ютером, а вже на ранок рідні виявили його відсутність. Також рідні знайшли записку, яку залишив підліток, у тексті листа він писав не хвилюватись та не шукати його.

Зовсім скоро правоохоронцям вдалося встановити, що напередодні розшукуваний на своє ім’я купив квиток на міжнародний літак до іншої країни, адже планував мандрувати.

Поки тривали пошуки, 17-річний мандрівник сам зателефонував мамі та повідомив, що із ним усе добре і він вже їде назад до Житомира еа маршрутці. На вокзалі хлопця зустрічали батьки із поліцейськими. 

Під час спілкування з правоохоронцями юнак пояснив, що давно запланував здійснити самостійну подорож. Батькам про це не став говорити, бо вважав, що вони занадто зайняті своїми справами і їм це буде нецікаво. 

Нагадаємо, що у Житомирі розшукують підлітка, який забрав особисті документи і пішов з дому.
Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі знайшли 17-річного підлітка, який не повідомив батьків про намір подорожувати, адже “вони занадто зайняті справами”"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*