У Житомирі знову розшукують 12-річну дівчинку, яка може називатися іншим іменем (ФОТО)

Правоохоронці Житомирського відділку поліції знову встановлюють місце перебування малолітньої Ліщевської Ольги Миколаївни, яка напередодні вже попадалав поле зору правоохоронців. 

12-річна школярка пішла з дому 27 жовтня дотепер її місце знаходження дівчинки залишається невідомим, – повідомили у ВК поліції області.

Ольга виглядає приблизно на 13 років, має зріст близько 140-150 сантиметрів, повна, волосся світлого кольору, до плечей.

На момент зникнення була одягнта в чорну куртку з вставками із хутра, джинси синього кольору та чорні черевики до колін.

У поліції також наголошують, що дитина вже не перше втікає з дому та подорожує вулицями обласного центру. Зверніть також увагу, що при знайомстві може назватися не своїм іменем.

Шановні жителі Житомира та області! Правоохоронці закликають одразу телефонувати на номери телефонів (093) 501-87-68, (068) 511-62-85, (067) 137-29-70 або “102” або повідомити до найближчого відділку поліції, якщо вам відома хоча б якась інформація щодо місця знаходження дитини.

Нагадаємо, що правоохоронці розшукують 89-річну жительку Житомирщини, яка напередодні пішла з дому і зникла.


Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі знову розшукують 12-річну дівчинку, яка може називатися іншим іменем (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*