У Житомирі зріжуть півстолітні дерева, аби встановити паркан навколо храму УПЦ МП (ВІДЕО)

Рішення щодо зрізання п`яти 60-річних дерев, що ростуть поблизу храму, члени виконавчого комітету підтримали одноголосно.

Прозорий паркан планують встановити в рамках проєкту з благоустрою і вартуватиме це у 12 тисяч гривень. Про це говорили під час засідання виконкому Житомирської міської ради у середу, 20 січня.

“Згідно звернення парафії святої Рівноапостольної Ольги Української Православної церкви, виконавчий комітет закликають надати дозвіл на проведення благоустрою та встановлення прозорого паркану. 5 дерев, які знаходяться в межі попадають під зону видалення. Акт складено, нарахована відновна вартість, яка складає 12 тисяч 406 гривень. Вік дерев більше 60 років», – повідомила деталі Тетяна Степаницька, заступниця керівника КП «Інспекція з благоустрою. Житомира».

Також вона відзначила, що  згідно наданого проєкту вказані рослини виглядатимуть “не естетично”. Згодом там планується озеленення території навколо.

Більше на відео від міськради:

Нагадаємо, що житомирське КП «Зеленбуд» з 11 січня приймає новорічні хвойні дерева на утилізацію


Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі зріжуть півстолітні дерева, аби встановити паркан навколо храму УПЦ МП (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*