У Житомирі звільнили Святого Миколая

Фото: з сайту Житомирської міськради

У Житомирі 23 грудня стався конфлікт між членом виконкому Вірою Гринишиною та Русланом Морозом, який працював у Резиденції Святого Миколая та виконував його роль.

Віра Гринишина написала пост у Facebook, де описала суть конфлікту, та виклала відео, щоб житомиряни самі змогли зробити висновки про ситуацію.

Хочу прокоментувати інформацію щодо інциденту у будиночку Святого Миколая.Вчора, 23 грудня ми з родиною були на Різдвяному ярмарку і я побачила, що в резиденції Святим Миколаєм працює відомий у місті прихильник руского міра Руслан Мороз. Нагадую, що Мороз є членом кількох проросійських організацій у місті, зокрема – прес-секретарем “Русского содружества”. Також Мороз активно захищає сепаратиста Муравицького, якого судять у Житомирі за державну зраду.Мене це здивувало і я вирішила поцікавитись хто прийняв рішення, що під виглядом традиційного українського різдвяного святого з дітьми спілкується відвертий сепаратист.На моє запитання “Хто прийняв таке рішення?” Мороз відреагував агресивно і відверто неадекватно. Я не цитуватиму весь цей потік бруду і образ на свою адресу та адресу моєї доньки. У відео можете побачити все і скласти свою оцінку.Він почав мене штовхати і штурхати. Після цього Мороз заблокував вихід із будиночка і не випускав мене із дочкою. Свідком цього була заступник начальника управління культури міської ради Наталія Марчук, яка теж не могла змоги вийти із будиночка.З цього приводу я написала заяву у поліцію.Я вимагаю від Житомирської міської ради дати оцінку такій “роботі” Святого Миколая та звільнити Мороза. Мені не зрозуміло, чим керувались, коли його наймали на роботу, на мою думку він ідеологічно та психологічно не може її виконувати. З дітьми повинна працювати людина із проукраїнськими цінностями.Також очікую на реакцію правоохоронців на інцидент.Якщо ми хочемо виграти гібридну культурну війну з Росією, ми повинні почати із очищення власного міста.

Gepostet von Vera Grynyshyna am Montag, 24. Dezember 2018

Також Віра Гринишина написала заяву у поліцію. написала заяву у поліцію та повідомила, що вимагатиме у міськради звільнити Руслана Мороза від його обов’язків.

Чоловік, у свою чергу, описав ситуацію зі свого боку – теж у Facebook. Він пояснив, що на відео відсутній початок конфлітку, а також розповів, що з 25 грудня він більше не виконує обов’язки Святого Миколая у резиденції.

Очільниця управління культури Житомирської міської ради Ніна Рябенко розповіла, що на роль Святого Миколая вже знайшли нового актора. ВІн працює відсьогодні – з 25 грудня.

«Після неприйнятної ситуації, яка склалася у суботу, ми вирішили, що працювати у будиночку Святого Миколая Руслан Мороз не буде. Ми вже знайшли іншого актора на роль Святого Миколая», — повідомила Ніна Рябенко.

1 коментар до "У Житомирі звільнили Святого Миколая"

  1. Мне приятно, что у меня есть знакомый Руслан Мороз. Еще с давних времен знаю его как порядочного человека так и не ставшего солдафоном…. Он думает, а в Житомире это редкость…. Он имеет свое мнение, а житомирским любителям кормушки это не нравится… И он умеет отвечать за свои слова… Не говоря уже о представителях власти, которые просто подтасовывают факты, им бы Януковича вернуть, как раз соответствующий уровень… Если бы я был рядом я бы вынес эту тетку на руках подальше от людей…. бережно и аккуратно…. Когда то Рыжук, в фойе облдержадминистрации,обращаясь к своим собратьям по кабинету, называл людей вышедших на площадь быдлом…. А на площади и Руслан был. Неужели с тех пор ничего не изменилось?

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*