У Житомирського міського голови нова заступниця | Times ZT

У Житомирського міського голови нова заступниця

23 квітня, під час засідання сорок сьомої сесії Житомирської міської ради депутати звільнили з посади заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Вікторію Краснопір за і власним бажанням. Чиновниця обіймала дану посаду дещо більше року, з 1  березня 2018 року  Наразі, за попередньою інформацією, Вікторія Краснопір планує повернутися до виконання своїх попередніх обов’язків – знову очолити департамент соціальної політики Житомирської міської ради.

Новим заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської радидепутати, за поданням міського голови, обрали Місюрову Марію Олександрівну, яка донині була начальником управління охорони здоров’я. До своїх обов’язків вона приступить з 14 травня.

Довідково:

Місюрова Марія Олександрівна

У 1991 році закінчила школу № 25 м. Житомира із золотою медаллю.

Навчалася у Кримському медичному інституті з 1991 по 1997 рік, отримала диплом з відзнакою за спеціальністю «Лікувальна справа», присвоєна кваліфікація – лікар. У 1998 році закінчила інститут післядипломної освіти, отримала сертифікат лікаря-радіолога.

Розпочала трудову діяльність з 01.09.1989 року санітаркою оперблоку Житомирської обласної дитячої лікарні.

У 1997 – 1998 роках проходила інтернатуру в Житомирському обласному консультативно-діагностичному центрі за спеціальністю лікар-радіолог.

З серпня 1998 року по червень 2012 року працювала у Житомирській обласній клінічній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського лікарем – рентгенологом відділення променевої діагностики.

З червня 2012 по вересень 2014 року працювала на посаді директора та головного лікаря медичного центру ТОВ «МДЦ Експерт Житомир».

З серпня 2014 працює на посаді викладача терапевтичних дисциплін комунального навчального вищого закладу «Житомирський медичний інститут».

З  червня 2016 року очолює управління охорони здоров’я Житомирської міської ради.

Нагадаємо, що на початку року Марію Місюрову планували призначити на посаду директора комунального підприємства «Дитяча лікарня імені В.Й. Башека» Житомирської міської ради, проте чиновниця відмовилася.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирського міського голови нова заступниця"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*