У Житомирській лікарні Павлусенка через ремонт даху потоп та евакуація пацієнтів (ВІДЕО)

Житомирська лікарня №2 ім. В. П. Павлусенка потерпає через недолугий ремонт даху.  Сьогодні, 19 травня, там стався справжній потоп – через неприкритий дах, який зараз капітально ремонтують, дощ заливає неврологічне відділення.

Про це журналістам Times.ZT повідомила пацієнтка медзакладу. 

Переповнене й без того неврологічне відділення закрили, а всіх пацієнтів перемістили до інших відділень лікарні. 

Дощ, який зранку поливає в Житомирі, виявився цілковитою “несподіванкою” для підрядника, який виконує роботи з капітального ремонту покрівлі терапевтичного корпусу лікарні №2. А працівники медзакладу замість лікування пацієнтів,  виносять відра з водою та ганчірками витирають воду. 

“Сьогодні вже палати заливає. І шкода ремонту, який був зроблений у лікарні. Вже весь шостий поверх пливе, і зараз воно потече і на п’ятий. Я не знаю, хто там підрядник, але він повинен за це відповісти. Якщо ти ідіот, то не берися за таку роботу. Людей просто вагон. Я пацієнт неврології, тут все вщент забите. І мене вчора не поклади до неврології, тому що місць немає! Поки мене в прийомному відділенні оформляли, три людини швидка привезла, двоє без свідомості, з інфарктами-інсультами. Хворих дуже багато, нікуди класти. Люди навіть в коридорах лежать. Тепер ще й весь шостий поверх змушені закрити”, – розповіла журналістам Times.ZT пацієнтка лікарні. 

Заступниця голови Житомирської міськради Марія Місюрова відмовилася коментувати ситуацію, яка сталася в лікарні й направила до директора підприємства – Ігоря Кухарчука. Проте й він не виходить на зв’язок. 

“Вчора кран тут стояв і щось робили. Мені то все рівно, я можу і додому піти. Але ж шкода цих ремонтів в лікарні. Мене зараз перевели в гінекологію на 5 поверх ну і всіх інших пацієнтів теж евакуювали. Я просто сама будівельник і розумію, що буде з тим старим лінолеумом, вода позатікає і вона ж не висохне ніколи. І знову буде грибок. А тут пацієнтів просто вагон і відповідно кладуть, де є місця в інших відділеннях”, – говорить пацієнтка.

Журналісти Times.ZT з’ясували, що ремонтні роботи в лікарні виконує ФОП Назаренко Н. В.

В тендері, який відбувся 19 квітня, на виконання капітального ремонту покрівлі терапевтичного корпусу КП “Лікарня №2 ім. В.П.Павлусенка” Житомирської міської ради за адресою: вул. Р.Шухевича, 2а в м. Житомирі, підприємиця була єдиним учасником і , відповідно, стала переможницею. Ніяких будівельних здобутків за ФОП Назаренко поки не значиться, проте у 2020 році на місцевих виборах у Житомирі Наталя Назаренко була кандидаткою у виборчому списку кандидатів у депутати місцевої ради від політичної партії “Опозиційна платформа – За життя”.

Вартість капремонту даху відділення лікарні ім. Павлусенка  складає 826`426.00 грн (без ПДВ) та ще технічний нагляд – 6 000 грн (без ПДВ).Підрядник, що виконує ремонт покрівлі, зареєстрований в селі Зарічани, Житомирської області, а технічний нагляд, згідно тендеру, здійснює ФОП ІЛЬЮК ВАСИЛЬ МИХАЙЛОВИЧ.

Журналісти Times.ZT зв’язалися  з керівником ФОП, яке здійснює технагляд за ремонтними роботами, Василем Іллюком:

“Підрядник несе відповідальність, я не несу за це відповідальність. Я ж дощ не можу контролювати, розумієте. Я відповідаю за роботу, щоб вона була нормальна. Чесно зізнатися, я перший раз в житті зіткнувся з таким питанням”.

Ми також зв’язалися з підрядником – Наталею Назаренко. Вислухавши причину телефонного дзвінка, вона передала слухавку її представнику Андрію Назеренко, який відмовився назвати свою посаду. І питання, які йому ставили журналісти, назвав “неправильними” і взагалі не вважав за потрібне давати хоч якість пояснення: 

“А чого ви до мене дзвоните, ви знаходитесь у цьому відділенні? Проблема самим адекватним і сами правильним образом буде усуватися. Буде відновлюватися щось, звичайно, а як же ж.  Мені цікавить інше – ви подзвонили до мене, бо вас хтось про це попросив, чи це була ваша особиста ініціатива?”

Після ряду запитань журналіста про те, чи можна було передбачити такі наслідки через зміну погоди та яким саме чином відшкодовуватимуться збитки, представник підрядника відповів різко, а згодом й взагалі поклав слухавку:

“Послухайте, ви мені неправильні питання ставите, мені не подобаються такі питання. Я вам відповів те, що в принципі, не повинен відповідати особисто по моєму бажанню. Давайте не будемо розмовляти”.

Сподіваємося, що у заступниці міського голови Марії Місюрової після нашої публікації все ж з’явиться час поцікавитись станом лікарні №2, а представник ФОП Назаренко дійсно усуне наслідки і “адекватно” відшкодує збитки лікарні.

Нагадуємо, що вчора, 18 травня, “Лікарня №2 ім. В. П. Павлусенка” стала опорною.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирській лікарні Павлусенка через ремонт даху потоп та евакуація пацієнтів (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*