INNA BILA
IT LAB STUDIO
HOVER

У Житомирській лікарні розповіли про смерть 26-річної житомирянки, жінка померла від ускладнень коронавірусу

Bez nazvanyia 2 - У Житомирській лікарні розповіли про смерть 26-річної житомирянки, жінка померла від ускладнень коронавірусу

Жінка була госпіталізована у тяжкому стані і знаходилася на стаціонарному лікуванні в житомирській лікарні №1 два тижні.

По прибуттю до медичного закладу, 26-річну житомиряну із підтвердженним діагнозом коронавірусу одразу підключили до апарату штучної вентиляції легень, але врятувати жінку, на жаль, медики не змогли – вона померла 1 грудня, – пише ЖитомирІнфо.

“Житомирянку доставили до лікарні 14 листопада у важкому стані з клінікою важкої форми коронавірусу. Її одразу госпіталізували в блок інтенсивної терапії та підключили до кисневого концентратору. Перебіг хвороби ускладнився тромбоемболією легеневої артерії, пневмотороксом, пацієнтку перевели на апарат ШВЛ. Вона померла 1 грудня через тромбоемболію легеневої артерії”, – зазначається в тексті повідомлення. 

Нагадаємо, що у Житомирській області зареєстровано ще 554 підтверджених випадків COVID-19, троє людей померло.Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирській лікарні розповіли про смерть 26-річної житомирянки, жінка померла від ускладнень коронавірусу"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*