У Житомирській міськраді не можуть визначитися з вартістю реконструкції гідропарку – збільшили до 90 млн грн

Ще вчора, 14 червня, у Житомирській міськраді планували закласти в програму 70 млн грн на реконструкцію гідропарку та виділити трохи більше 17 млн грн н розроблення проєкту. Проте вже сьогодні, 15 червня, міський голова повідомив, що на ремонт гідропарку потрібно ще на 20 млн грн більше (90 млн грн) – планується участь у загальноукраїнській програмі “100 парків”.

“На на наступний рік Президент і Кабмін оголосили про програму сто парків. Ми подали заявку на 90 млн грн на гідропарк. Тому нам в програмі  треба  мати ці кошти.  Професійний підхід по гідропарку наступний – наша робоча група вже багато разів збиралась і концепцію відпрацювали. У червні буде проходити майстерня міста, і  ми цю концепцію виставимо на обговорення на вулицях міста. Після цього ми збираємося оголосити конкурс на кращий дизайн. Ми вже говорили з найкращими компаніями з Харкова, Дніпра з Одеси, щоб долучалися. Після цього ми вже будемо замовляти проєкт на базі цього концепту. Потрібно збільшити в програмі до 90 млн грн, ми таку заявку подали, й обласна рада підтримала”, – пояснив міський голова Сергій Сухомлин. 

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирській міськраді не можуть визначитися з вартістю реконструкції гідропарку – збільшили до 90 млн грн"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*