У Житомирській міськраді проголосували за звільнення Дмитра Ткачука

cropped 1042257 rekord misyatsya nayvischu zarplatu u listopadi 75 tis grn otrimav zastupnik mera dmitro tkachuk - У Житомирській міськраді проголосували за звільнення Дмитра Ткачука

У Житомирській міській раді сьогодні, 18 грудня, під час засідання чергової сесії депутати розглянули питання про звільнення Дмитра Ткачука, який до цього дня займав посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Нагадаємо, що раніше Дмитро Ткачук подав свою заяву про звільнення, проте депутати не підтримали його ініціативу.

На погоджувальній раді, що відбулась 16 грудня, депутати проголосували за призначення нового керівника на цю посаду. Зокрема ним буде Олександр Шевчук. Проте депутатку ЖМР Любов Цимбалюк схвилювало питання, чому одного керівника не звільняють, а в цей час призначають ще одного. 

«Як вони будуть ділити між собою обов’язки, чому ми рекомендуємо на посаду одного заступника і не чуємо причину та звіт про звільнення» — сказала депутатка.

Депутати попросили Ткачука коротко прозвітувати про виконану роботу, проте заступник міського голови запропонував перенести звіт, аби краще підготуватись і наочно презентувати свої досягнення.

За звільнення Дмитра Ткачука проголосували 23 депутати. Тому з 21 грудня 2019 року заступник міського голови більше не виконуватиме своїх професійних обов’язків.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирській міськраді проголосували за звільнення Дмитра Ткачука"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*