У Житомирській міськраді уточнили, які заклади не працюватимуть відзавтра

У Житомирській ОТГ до 3 квітня заборонено проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних за участю прихожан, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та місцевого самоврядування.

Заборонено також роботу суб’єктів харчування, які передбачають прийом відвідувачів: заклади громадського харчування, кафе, ресторани, торговельно-розважальні центри та інші заклади розважальної діяльності. Також будуть закриті фітнес центри, басейни, заклади культури торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами, виробами медичного призначення, засобами зв’язку, банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності доставки громадського харчування за умови забезпечення персоналу відповідними засобами захисту. 

У міськраді також зазначили, що з 19 березня буде тимчасово призупинено проведення профілактичних медичних оглядів та надання планової стоматологічної допомоги. 

Крім того, рішенням виконкому, відповідно до постанови Кабміну, обмежено скупчення відвідувачів у приміщеннях не більше 1 особи на 10 м2. 

Члени виконкому також наголосили на тому, що не дозволяється торгувати продуктами харчування без упаковки з відкритих прилавків.

Відзавтра заборонено також роботу продуктових ринків: Житній (майдан Житній ринок, 2), сінний (вул. Домбровського 25/42. Хмільники (проспект Миру, 15), Київський (вул. Київська, 99), Тететрів (вул. Домбровського, 25), Привокзальний (вул. Вокзальна, 6а).

1 коментар до "У Житомирській міськраді уточнили, які заклади не працюватимуть відзавтра"

  1. Повністю згодна з Ольгою Медведевою, та ще додам: нехай зроблять кредитні канікули і для фізичних осіб, так як майже в усі є кредити і кредитки,яким чином нам їх поповнювати, якщо на заробітну платню нам не очикувати?

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*