У Житомирській міськраді влаштували ролердром

Вчора, 7 листопада. в Житомирській міській раді відбулась прес-конференція з юними спортсменками, які нещодавно повернулись із І етапу Кубка України з фігурного катання на роликових ковзанах. На змаганнях, що проходили 2 листопада у місті Сумах, фігуристки здобули призові місця та презентували місто на високому рівні. 

Спортсменки влаштували справжній показовий виступ з фігурного катання на роликових ковзанах на ІІ поверсі міської ради.

«Вперше наша організація досягла таких успіхів. Зі спортивних змагань ми привезли 1-ше 2-ге, 3-тє та 4-те місця. Дівчатка, які цьогоріч вперше виступали, отримали сертифікати. Ми раді, що про Житомир уже знають в багатьох містах по результатах змагань з фігурного катання на льоду, проте на роликах — це перший досвід. Це лише перший етап і початок нового сезону. Ми прагнемо й далі перемагати у чемпіонатах та змаганнях. Запрошуємо всіх бажаючих юних житомирян на наші тренування» — сказала тренер команди Ірина Устимович.

Діти розповіли, що на змаганнях вони демонстрували не тільки колективні, а й сольні номери, виконуючи при цьому такі елементи як стрибки, тулуб, обертання та багато інших. Юні леді радіють своїм здобуткам та медалям, проте у цьому виді спорту найбільше їх захоплює граціозність рухів, танці під музику та естетичність. У команді є спортсменки, які займаються всього декілька місяців, проте найменша шестирічна учасниця відвідує заняття уже близько 2-ох років.

Найчастіше тренування проходять у торгово-розважальному центрі «Глобал» на роллердромі. Це єдина локація, де вистачає місця для тренувань. Ірина Устимович також розповіла, що одного разу з клубом вони також тренувались в залі ПАТ «ЕК» ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО«. Там теж вдосталь місця. Зараз керівництво команди шукає інші майданчики, на яких буде зручніше тренуватися, проте це питання поки відкрите. Команда з фігурного катання на роликових ковзанах фінансується в основному за батьківський кошт. Управління у справах сім’ї, молоді та спорту за можливості теж підтримує юних спортсменок.

«Ми довго не наважувались перейти на фігурне катання на роликах, але так як після зимового сезону льодові майданчики щороку спускають — ми спробували. Громадська організація „ДИТЯЧА ЛІГА ФІГУРНОГО КАТАННЯ НА РОЛИКОВИХ КОВЗАНАХ В МІСТІ ЖИТОМИРІ“ існує 2 роки, проте це наше перше серйозне досягнення. Спочатку ми їздили лише на тестові сольні змагання, але після того, як приєднались до Української федерації роликового спорту та стали її членами — представляємо Житомирщину як справжні спортсмени. У грудні ми збираємось на міжнародні змагання з поляками, а весною — на II етап Кубка України з фігурного катання на роликових ковзанах» — додала Устимович.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирській міськраді влаштували ролердром"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*