У Житомирській області правоохоронці виявили незаконне використання арештованої спецтехніки (ВІДЕО)

Коростишівські правоохоронці виявили та вилучили каменедробильну техніку, котра використовувалася всупереч закону та перебувала під арештом. 

Весною 2019-го року правоохоронці отримали повідомлення від керівника тутешнього приватного підприємства щодо кримінального правопорушення. Перевіряючи вказану інформацію, поліцейські встановили, що заявник придбав в іншої фірми три одиниці спермаціюціальної каменедробильної техніки, але товар, згідно умов  угоди ані в зазначений термін, ані після, він так і не отримав.

Згодом, за рішенням суду, на вказану техніку наклали арешт – нею було заборонено користуватися та розпоряджатися. Незважаючи на це, зимою 2019 року отримали повідомлення про порушення рішення суду, а саме використання фірмою вже неналежної їм техніки. 

Під час низки перевірок було з`ясовано, що на території одного з Коростишівських кар`єрів працюють дробарка конусна, пересувна щокова дробарка та машина для сортування та просіювання щебеню.

Техніку вилучили та розпочали кримінальне провадження за вказаним фактом. 

Більше на відео від правоохоронців:

Нагадаємо, що в одному з районів Житомирщини правоохоронці виявили незаконне вивезення піску.Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирській області правоохоронці виявили незаконне використання арештованої спецтехніки (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*