У Житомирській області СБУ затримали хакерів, які намагалися “зламати” автоматизовану систему державних органів та викрасти звідти інформацію

Представникам СБУ вдалося викрити та припинти діяльність хакера, який регулярно атакував мережу державних електронних інформресурсів.

Вказану інформацію у четвер, 25 лютого, повідомили у прес-центрі СБУ області.

«У перших числах січня представникам СБУ вдалося локалізувати спробу хакерської атаки на автоматизовану систему державних органів Житомирської області. Хакером було сплановано отримання віддаленого доступу до комп’ютерів для заволодіння інформацією, що підлягає захисту. Вони також збирались “зламати” ПК шкідливими програмними забезпеченнями. А після приховано використовувати ресурси у бот-мережі для організації подібних кібератак», – зазначається в тексті повідомлення.

Правоохоронцям вдалося з`ясувати, що  зловмисниками використовувалися закордонні ресурси хостинг-провайдерів, зареєстрованих у Львівській області. Згодом, під час перевірки було встановлено, що сервер розміщувався в Росії.

Під час обшуку було виявлено комп’ютери, яку передані для проведення подальших експертиз.

Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, що СБУ викрила керівництво КП «Житомиртеплокомуненерго» на розтраті мільйонів бюджетних коштів


Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирській області СБУ затримали хакерів, які намагалися “зламати” автоматизовану систему державних органів та викрасти звідти інформацію"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*