У Житомирській області збільшується кількість хворих на COVID-19 літніх людей

158354 777x437 - У Житомирській області збільшується кількість хворих на COVID-19 літніх людей

На Житомирщині за 4 доби виявили коронавірус у 96 жителів, 4 людини померло. Зараз на COVID-19 почали більше хворіти старші люди віком від 60 років. Про це сьогодні, 26 червня,  повідомили під час брифінгу в Житомирській ОДА.

«З моменту останнього брифінгу (понеділок 22 червня) проведено 1359 тестів, з них у 96 підтверджено коронавірус, померло 4 людини. На даний час всіх хворих медпрацівників — 224. Всього хворих в області — 1366. На стаціонарному лікуванні 95, на амбулаторному 518, дітей — 88. Всього померло від коронавірусу 27 жителів Житомирщини», — заявила заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко.

Начальник управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик розповів, що зараз у стаціонарах побільшало літніх людей із супутньою патологією:

«Серед пацієнтів, які знаходяться на стаціонарному лікуванні, 11 пацієнтів перебуваються у відділенні інтенсивної терапії, 2 – на апараті ШВЛ. Зараз така тенденція, що у стаціонари потрапляють старші люди, після 60, років із супутньою патологією. Серед діток та лікарів немає важких, вони не потребують інтенсивної терапії».

Нагадаємо, що Житомирська лабораторія за добу 48 зразків, коронавірус підтвердили у 29 з них.


Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирській області збільшується кількість хворих на COVID-19 літніх людей"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*