У Житомирській ОДА розповіли, кого в першу чергу вакцинуватимуть від COVID-19

У лютому в Україні почнуть вакцинувати від COVID-19. Начальник відділу департаменту охорони здоров’я Житомирської ОДА Сергій Березовський розповів, кому в першу чергу будуть робити щеплення:

 «Найближчим часом, в лютому місяці, Україна теж долучиться до вакцинації проти коронавірусної інфекції. Міністерством охорони здоров’я розроблена дорожня карта по вакцинації, яка складається з п’яти етапів. Перший етап розпочнеться найближчим часом, тому проти коронавірусу будуть вакцинувати медичних працівників закладів охорони здоров’я, які працюють з коронавірусними хворими, всіх працівників лабораторій, які проводять діагностику COVID-19, працівників екстреної медичної допомоги, а також людей, які перебувають в спеціалізованих закладах соціального захисту, і працівників таких закладів».

Заступник голови Житомирської ОДА Віктор Градівський зазначив, що за минулий тиждень від коронавірусу одужало 1325 пацієнтів, але в порівнянні з минулим тижнем захворюваність зросла:

 «За минулий тиждень було проведено всього лише 3377 ПЛР-тестів, з яких позитивними виявились 1042. Одужало за минулий тиждень 1325 людей. Проте, кількість захворюваних порівняно з попереднім тижнем дещо збільшилася, на минулому тижні їх було 860». 

Нагадаємо, що журналісти Times.Zt вивчали ефективність, доцільність та безпечність вакцини від COVID-19.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирській ОДА розповіли, кого в першу чергу вакцинуватимуть від COVID-19"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*