У житомирському Гідропарку хочуть вирубати 2 га лісу | Times ZT

У житомирському Гідропарку хочуть вирубати 2 га лісу

Житомиряни б’ють на сполох. Наразі існує дуже велика імовірність, вирубки 2 га Гідропарку – від ресторану «Дубки» і до зупинки громадського транспорту.

«Можете прогулятись і подивитись на зарубки на деревах, так лісники позначають дерева для вирубки. Також є акт на зрубку 61-го дерева. Для чого? Там здорові дерева. Чому через Пушкіна ви плануєте провести референдум, а як вирубати 2 га чи навіть будувати там урбан парк, думка громадян вам не цікава?» – пишуть у Фейсбук-групі «Архітектори за розвиток Житомира».

У коментарях містяни обурюються такому рішенню:

«Руки геть від Гідропарку! Будемо виходити на протести, Житомиряни гуртуймось для захисту единого в місті природного середовища. Житомирська Міська Рада житомиряни проти вирубки зелених насаджень та руйнації берегової лінії р. Тетерів. Це ганьба не віддамо природний ландшафт на закатуванння в бетон».

«Комусь війна, а комусь ясно що. Як вже це дістало».

«Будь ласка, депутати, житомиряни, якщо інформація дійсно правдива, а виглядає, що так, то разом потрібно не допустити знищення Гідропарку. Не можуть бути стільки дерев в аварійному стані. Ви уявляєте, яка це вирубка буде?!».

Нагадаємо, у Житомирі почали ремонтувати вул. Вітрука (ФОТО).

Будьте першим, хто прокоментував "У житомирському Гідропарку хочуть вирубати 2 га лісу"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*