У Житомирському обласному центрі крові проведуть службове розслідування, керівника підозрюють у ліквідації закладу

У четвер, 25 червня, депутати обласної ради вирішили провести службове розслідування щодо рішення директора Житомирського обласного центру крові, що знаходиться за вул. Кибальчича 16, Анатолія Чугрієва передати в оренду власне майно 3900 кв.м приватній компанії «Біофарм». 

Депутат Житомирської обласної ради Сидір Кізін пояснив, що від компанії Біофарм прийшов лист, у якому вона висловлює бажання взяти в оренду майно в 3900 кв.м, що належиться Центру крові, за це вони інвестуватимуть 80 млн. грн. Він вважає, що директор Анатолій Чугрієв хотів приховано ліквідувати Центр крові:

«Щойно на наших очах вирішили позбавити громаду області нашого Центру крові, і за це хтось повинен відповісти. Якщо керівник закладу пише, що все його приміщення в 39 00 кв. м вільне, це означає, що комунальний заклад припиняє свою роботу. Або це означає, що цей керівник вступив в змову з приватною структурою, з метою прихованої приватизації і ліквідації Центру крові. Такий керівник повинен відповідати, бо він щойно обманув депутатів. Я думаю, що якраз час поставити питання про подальше перебування цього керівника на посаді. Я прошу розглянути це питання профільній медичній комісії, адже він поставив на межу існування цей заклад, тому це, як мінімум дисциплінарний вчинок, а може й кримінальна карна діяльність. Треба доручити нашій медичній комісії, комісії з законності регламенту та правопорядку вивчити це питання і рекомендувати звернення до правоохоронних органів, щодо притягнення відповідальності, а також розглянути питання подальшого перебування на посаді цього керівника». 

Таку пропозицію підтримали 44 депутати. Крім того, депутат Олександр Чорноморець запропонував провести службове розслідування, за його ініціативу проголосувало 41 депутат обласної ради. 

Начальник управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик каже, що Центр крові зараз має величезні проблеми:

«Ми знаємо, скільки проблем у нас з Центром крові, бо на сьогоднішній день з державної субвенції фінансується тільки 48%, обладнання застаріле, рівень медичних препаратів немає достойного рівня. Крім того, наш Центр крові не приймає участі в тендерних закупівлях для тих закладів, які сьогодні надають медичну допомогу, і вони повинні шукати препарати крові в іншому місці».

Депутат Тарас Собко вважає, що зараз Центр несе небезпеку для громади:

«Сьогодні наш Центр переливання крові не може гарантувати якість препаратів, і ми наражаємо на небезпеку жителів області».

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирському обласному центрі крові проведуть службове розслідування, керівника підозрюють у ліквідації закладу"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*