У житомирському парку Гагаріна запустили атракціони | Times ZT

У житомирському парку Гагаріна запустили атракціони

Від сьогодні, 10 травня, в парку Гагаріна можна покататися на атракціонах. Про відкриття паркового сезону журналістам «TIMES.ZT» розповіла начальниця управління культури Ілона Колодій.

«З сьогоднішнього дня працюватимуть усі атракціони в парку Гагаріна. Вони всі пройшли перевірку, ми їх також пофарбували. Тарифи на послуги у нас не змінилися з 2020 року. Дорослий квиток – 25 грн, а дитячий 15 грн», – пояснила Колодій.

У разі повітряної тривоги, відвідувачів атракціонів проведуть до укриття. За словами Ілони Колодій, усього біля парку Гагаріна два діючих укриття – за адресами: вул. Лермонтовська, 16 та пров. Шодуарівський, 4:

«У нас по парку розставлені вказівники, де саме є укриття. Біля парку їх два. Також у нас є відповідальні на атракціонах. Вони у разі повітряної тривоги допоможуть відвідувачам перейти в безпечне місце. Ми прораховували, весь це процес займає максимум 3 хвилини. Ну і самі атракціони, відповідно, зупиняються».

Якщо ви тільки сіли на атракціон і почалася сирена, після відбою повітряної тривоги ви зможете докататися. Квиток буде вважатися дійсним. 

Що стосується атракціонів у Гідропарку – там вони цього року не працюватимуть. А ось атракціони в парку Гагаріна працюватимуть з 11:00 до 19:00.

Фото Ярослав ХОРКІНС

Нагадаємо, у Житомирі «Ремісничий двір» продає скляного козака, щоб придбати авто для ЗСУ.

Будьте першим, хто прокоментував "У житомирському парку Гагаріна запустили атракціони"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*